بهساز آروین ابزار


تاریخچه

گسترش روز افزون فعالیت های مهندسی و پروژه های گوناگون کشور در زمینه تحقیقات،طراحی،تولید و راه اندازی جدا از علل و انگیزه های آن،حرکت مفید و سازنده ای در راستای پیشرفت و خودکفایی صنعت ایران در کلیه عرصه های آن می باشد. لذا شرکت بهساز آروین ابزار با نام قبلی تست ابزار در سال 1382 با انگیزه ساخت تجهیزات تست و ماشین آلات صنعتی شروع به کار نمود.

بهساز آروین ابزار متخصص در طراحی و تولید تجهیزات،آزمون مواد و سیستم ها و ضمائم گوناگون جهت برآورده شدن نیازهای صنعت است و خدماتی متنوع اعم از آموزش نحوه ی استفاده از دستگاه ها و کالیبراسیون تجهیزات و پشتیبانی تخصصی در زمینه مختلف اعم از خودرو، صنایع برق و الکترونیک و غیره.. ارائه می دهد. هم چنین بهساز آروین ابزار با بهره گیری از نیروهای فنی و متخصص و با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله قادر به ارائه مشاوره در زمینه طراحی صنعتی و تولید و ساخت انواع ماشین آلات مطابق درخواست مشتریان است. تجربه ساخت بیش از 300 دستگاه در زمینه های مختلف صنعت این اطمینان را خواهد داد که بهساز آروین ابزار ضامن کیفیت و اعتماد شما مشتریان محترم است. در این مجموعه فعالیت های بهساز آروین ابزار از قبیل تولیدات استاندارد و سفارشات به نمایش گذاشته شده است.


چرا بهساز آروین ابزار؟

تمام مراحل طراحی و ساخت محصول با تکیه بر مهارت و تجربه 15 ساله متخصصان و کادر فنی بهساز آروین ابزار می باشد و همچنین محصولات این مجموعه به لحاظ کیفیت دارای استاندارد های معتبر و تاییدیه های لازم از مراجع مربوطه می باشد.

ساخت انواع ماشین های جوش هات پلیت Hot Plate Welder Machines

ساخت انواع ماشین های جوش چرخشی Spin Welder Machines

ساخت انواع دستگاه های تست

ساخت انواع قالب های هات پلیت و التراسونیک

ساخت انواع جیگ و فیکسچر

اتوماسیون صنعتی و خطوط تولید


پیشنهاد ما چیست؟

شرکت بهساز آروین ابزار با تجربه در زمینه تولید و با بهره گیری از تخصص نیروهای نخبه فنی و با اتکا بر دستان توانمند کارگر ایرانی همواره سعی در تولید با کیفیت ترین دستگاه های صنعتی ساخت ایران را داشته است و بر این امر آگاه است که خروجی تولیدات این مجموعه می تواند بر راندمان فرآیند تولید که در نهایت قرار است به دست مصرف کننده ی محترم ایرانی برسد، بیشترین اثر مثبت و سازنده را بگذارد. لذا همواره در حفظ و استقرار این امر تلاش نموده ایم تا نقش مؤثری بر تولید محصول با کیفیت و تحقق شعار «تولید ملی آری» داشته باشیم. هدف برتر شرکت بهساز آروین ابزار افزایش رضایتمندی مشتریان و توسعه بازار هدف و محصولات تولیدی در راستای تقویت بنیان کالای ایرانی است.
مشاوره و راهکار

با توجه به پیچیدگی در ماهیت فعالیت های ماشین سازی و تنوع سفارش از لحاظ فنی ،کارشناسان شرکت بهساز آروین ابزار برای هرگونه درخواست و سفارش از سوی مشتریان محترم به برقراری جلسه ای با حضور مشتری و همچنین در محل استقرار او اقدام خواهند کرد تا بهترین و جامع ترین اطلاعات به صورت اختصاصی در خصوص تجهیز مد نظر در اختیار قرار گیرد و هم چنین کارشناسان شرکت بهساز آروین ابزار آمادگی لازم در خصوص مشاوره و ارائه راهکار در زمینه فنی تجهیز مورد نظر مراجعه کننده را دارا می باشد.

طراحی و ساخت

از سری برتری های شرکت بهساز آروین ابزار طراحی و ساخت محصول با قابلیت بیشتر و الزامات مورد نیاز مشتریان می باشد. لازم به ذکر است که درخواست مشتری مبنی بر کسب گواهینامه کالیبراسیون از هر مرکز مدنظر وی امکان پذیر می باشد همانطور که تا کنون موفق به اخذ تایید صلاحیت عملکردی و صحت انجام آزمون های تجهیزات از سوی مراکز معتبر شده ایم.

خدمات پس از فروش

شرکت بهساز آروین ابزار محصولات خود را به مدت یک سال گارانتی می نماید و با توجه به نوع محصول متعهد خدمات پس از فروش به مدت 5 الی 10 سال می شود. جلب رضایت مشتری هدف برتر این مجموعه می باشد.

تغییر و ارتقاء

یکی دیگر از اهداف بهساز آروین ابزار با توجه به صرفه اقتصادی، تغییر و ارتقا ماشین آلات خطوط تولید می باشد بدین منظور که هرگونه درخواست از جمله بالا بردن راندمان، بهره وری خط تولید، بهینه سازی،اصلاح یا مکانیزه نمودن از سوی مشتریان محترم مطرح شود، متخصصان این مجموعه آمادگی ارائه مشاوره و اجرای طرح را در صورت توافق دارند. به طور کلی شرکت بهساز آروین ابزار همواره جوانب تولید خود را از هر نظر بررسی می کند و ارائه کننده ی هرگونه خدمات به روزرسانی می باشد.


هات پلیت افقی

ربات چهار محور

دستگاه جوش فیلتر

سوالات متداول

با توجه به سفارشی بودن تولیدات نیاز به مذاکره حضوری و تعیین دقیق خواسته های مشتری می باشد

موارد ذیل به مدت 60 روز کاری تحویل خواهد شد:

انواع ماشین آلات جوش پلاستیک

انواع ماشین جوش فیلتر

تستر های رله

ربات های چهار محور

موارد ذیل به مدت 30 روز کاری تحویل خواهد شد:

دستگاه تست نشتی

دستگاه تست روشنایی

لازم به ذکر است زمان اعلام شده با پیش فرض اولویت اول بودن سفارش می باشد در صورت تعدد دستگاه های در حال ساخت این زمان تغییر می نماید. در مورد سفارشات خاص نیز بستگی به نتایج امکان سنجی دارد!

این مورد نیز با توجه به نوع، تعداد، مدت زمان اتمام پروژه، برای مشتریان می تواند متفاوت باشد و قابل تعامل و مذاکره می باشد ولی عموماً برای ساخت ماشین آلات به شرح زیر می باشد.

50% به عنوان پیش پرداخت

40% در زمان تحویل اولیه در محل فروشنده

10% چند ماه پس از تحویل به عنوان حسن انجام کار

برای ادامه به صفحه سوالات متداول مراجعه کنید.


برخی مشتریان ما

برخی از مشتریانی که از محصولات بهساز آروین ابزار در مجموعه خود استفاده میکنند. مفتخریم محصولاتی با اتکا به مهندسین ایرانی و نیروی کار ایرانی تولید و به بازار عرضه میکنیم.